مواد مصرفی

استفاده از مواد مصرفی با کیفیت و مناسب ماشین های اداری از مهم ترین نکاتی است که باید در استفاده و نگه داری این دستگاه ها به آن توجه داشت. هر کدام از ماشین های اداری، از پرینتر و دستگاه فتوکپی گرفته تا دستگاه فکس و اسکنر، دارای یکسری مواد مصرفی می باشند که کیفیت این مواد در کیفیت خروجی کار این دستگاه ها و همچنین طول عمر آنها تأثیری مستقیم خواهد داشت.
فروشگاه سنترال کپی به جهت رفع نیاز مشتریان و استفاده کنندگان از ماشین های اداری سال هاست که فروش معتبر ترین و با کیفیت ترین مواد مصرفی ماشین های اداری را با قیمت های مناسب در دستور کار خود قرار داده تا در کنار کسب رضایت مشتری، کاهش هزینه نگه داری و تعمیرات ماشین های اداری و افزایش عمر این محصولات حصول پیدا کند.
اصلی ترین مواد مصرفی که برای ماشین های اداری مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از کارتریج، جوهر شارژ ، تونر شارژ ، فوم رول ، رول فکس ، درام کارتریج و بلید کارتریج که توضیحات، مشخصات و لیست قیمت محصولات را می توانید با کلیک بر روی آنها مشاهده نمایید.

خرید مواد مصرفی ماشین های اداری

توجه به نوع، کاربرد، برند محصول، قیمت محصول و همچنین نیازتان در تصمیم گیری برای خرید مواد مصرفی ماشین های اداری امری ضروری است. در حال حاضر مواد مصرفی ماشین های اداری با برندهای مختلفی به بازار عرضه می شوند که بعضی از برندها ممکن است نسبت به برخی دیگر برتری داشته باشند. ولی موردی که باید به آن توجهی ویژه داشته باشید، خرید مواد مصرفی اصل برای ماشین های اداری است. دلیل اهمیت این موضوع در این است که مواد مصرفی بی کیفیت در کنار خروجی ضعیفی که ارائه می دهند، می توانند مشکلات جدی به ماشین های اداری موردنظر شما مانند پرینتر یا دستگاه کپی وارد کنند و طول عمر آنها را به شدت کاهش دهند. از این رو توصیه ما به شما این است که از مواد مصرفی با کیفیت استفاده نمایید.
برای اینکه به اهمیت این مسئله بیشتر پی ببرید، توصیه می کنیم مطلب کارتریج طرح یا کارتریج اصل را مطالعه نمایید.

برای اطلاع از بروزترین قیمت مواد مصرفی و سایر جزئیات با شماره 88303851-021 و یا 09125993059 (مهندس اعلایی) تماس بگیرید.

مواد مصرفی کارتریج پرینتر لیزری - کارتریج پرینتر جوهر افشان

کارتریج پرینتر لیزری و جوهر افشان

مواد مصرفی جوهر شارژ کارتریج - جوهر لیتری

جوهر شارژ کارتریج – جوهر لیتری

 تونر شارژ - تونر کارتریج

 تونر شارژ – تونر کارتریج

 فوم رول - فوم رولر

 فوم رول – فوم رولر

رول فکس - رول کاربن فکس - رول فکس حرارتی

رول فکس – رول کاربن فکس – رول فکس حرارتی

درام کارتریج - درام دستگاه کپی

درام کارتریج – درام دستگاه کپی

 بلید کارتریج - دکتر بلید - بلید پرینتر

بلید کارتریج – بلید پرینتر